| Love4ever.EU a întrebat:

Hey ce parere aveti de Liceul Pedagogic? Ce poti deveni de la profilul Stiinte Sociale? plss

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu prea conteaza profilul liceului cu ce facultate vei urma. la stinte sociale dau niste colege care vor sa devina avocate, profesoare si politiste.

1 răspuns:
| gabi70 a răspuns:

Nu prea conteaza profilul liceului cu ce facultate vei urma. la stinte sociale si depinde de ce facultate vrei sa facisi in ziua de azi mai greu gasesti un post de lucru.