| lovelyGirl4ever a întrebat:

Hey! Ce pot face ca sa slabesc? Adica, sunt grasa doar in zona burtii... dati-mi videoclipuri cu exercitii pentru abdomen...sau spuneti-mi cele mai potrivite exercitii(yoga,pilates,aerobic,streching,etc).
Ce alimente trebuie evidate?(Nu imi zice-ti:dulciuri,sucuri acidulate,chipsuri,k astea stiu si eu k trebuie evitate).
Azi dimineata am mancat un ou fiert si o rosie,e mult? La ce ora mai pot manca si ce si cat? In fine dupa ce am mancat am facut sport (abdomene,genofleiuni,flotari,alergat pe loc, fandari).

P.S: am 12 ani si 1, 51 m.Si 41 kg sad.
Plzz...o dieta,sport, etc...prin care sa slabesc si sa imi lucrez abdomenul in 4 saptamani (macar putin).

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Dope a răspuns:

Măi...Sincer, să-ţi zic şi eu vreau să slăbesc. Şi eu am aceeaşi problemă, sunt grasă doar în partea abdomenului. Tu la 12 ani, ai o greutate perfect normală, ai 41 kg. Eu am 46. straight face Succes!