| anonim_4396 a întrebat:

Hey:*. Ce trebuie sa faci ca sa te placa un baiat? Adica nu vreau sa fiu vreo disperata ca acele fete care posteaza ca ce sa faca sa le placa toti baietii. Ma refer ce pot sa fac sa fiu mai tupeista sau cum pot sa fac ca sa ii atrag atentia si incet - incet sa ma placa fiindca, chiar daca nu poti sa ii comanzi inimii, uneori daca te schimbi sau daca te comporti altfel ajunge sa te placa un baiat la care nu te`ai fi asteptat.Stiti ce ar trebui sa fac in cazul asta? Ms:*

Răspuns Câştigător
| LoreDana_5768 a răspuns:

Iti dau cateva idei si sper sa-ti fie de folos :
1. Sa nu fi prea tupeista pentru ca vei ajunge sa-l alungi de langa tine. Nu incerca sa-l bati la vreun joc sau sa-l faci de ras la un joc, deoarece baiatul se simte in largul sau daca stie ca isi poate proteja prietena.
2.Afla daca ii place vreun lucru. Exemplu : ii place baschetul, atunci cheama-l sa vedeti un meci de baschet. Ii place un anumit fel de masina; te prefaci ca nu stii ca el este in preajma ta si pornesti o discutie despre ceva ce ii place lui.
3. Sustine-i ideile si opiniile. Fi din cand in cand de partea lui, dar nu tot timpul ca sa nu dai de banuit... Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| ellizza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii tu insati.

| MyssyChrissy03 a răspuns:

Sa ii dai indici despe ce simti tu... sau sa vb despre lucrurile care ii plac lui ori mai este o cale sa ali ce chesti ii plac si sa le pui in aplicare funda?

| DjSmoala a răspuns:

Sugeeeeeeee. acadele in fata lor