| anonim_4396 a întrebat:

Hey :* Ceva statusuri despre fete micute de inaltime care iubesc baitii inaltii? Please happy Funda! :*

6 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Daca o fata iubeste(de unde naibii iubire, ca habar n-ai ce e aia) "baitii" (stii sa scrii cum pilotez eu rachete, poate mai rau) deci mai multi baieti, e cu***, asta esti?

| L0rena a răspuns (pentru Hakuouki):

1. de unde stii tu ca nu am habar de "aia"? o.O, nu inteleg dupa ce lasi com. Si draga stiu sa scriu, chiar mai bine ca tine, http://elementedelimbaromana.blogspot.ro/......ei-i.html! :P Fa un bine pentru toti (mai ales pentru tine ) si impuscate!

| Hakuouki a răspuns (pentru L0rena):

Pagina nu exista, imi poti spune ce scrie acolo? Si sunt sigur ca nu stii.

| L0rena a răspuns (pentru Hakuouki):

Scrie ca "baieti" se poate scrie si cu un singur "i" si cu doi "ii" happy nu ai de unde sa stii chestia asta, poate ca stiu poate ca nu, problema mea! tongue

| Hakuouki a răspuns (pentru L0rena):

In zona mea este o vorba, poate ai auzit-o, poate nu: "Daca esti pr**t, stai acasa". Ia sa vedem, pricepi?

| L0rena a răspuns (pentru Hakuouki):

Tu pe asta ai auzit-o : " Pe deasupra ca esti pr**t mai si semnalizezi "? o.O