| madalinaaa89 a întrebat:

Hey.Cine a citit cartile "Memoriile unei gheise" si "Adevarata viata de gheisa"? Eu am citit "Memoriile" si sincer, cartea asta m-a fascinat, m-a prins parca in mrejele ei:X
Ideea e ca am citit pe un site ca "Adevarata viata de gheisa" este povestea adevarata(scrisa chiar de personajul principal) si ca, Golden a inflorit destuuul de mult povestea in Memorii.
Daca le-ati citit pe amandoua, care sunt diferentele?
Merci.

1 răspuns:
| Adredemesconf a răspuns:

Eu am vazut filmul, si chiar m-a fascinat, desi este destul de trist.

O zi buna!
happy