| Ivanaaa a întrebat:

Am 13 ani si imi place foarte mult sa citesc.Ce carti imi recomandati? Carti de genu Fablehaven.Sau despre Coreea, despre Gheise(fara "Memoriile unei gheise" sau "Adevarata viata de Gheisa"). Poate sa fie si horror..fantasy.Va rog am nevoie urgent de un raspuns pentru ca ma plictisesccrying.Dau funda!happy

1 răspuns:
| Albnegru10 a răspuns:

Un pic horror +comedie: casa mea bantuita de Araminta Nalucila. Si eu am varsta ta si mi-a placut. Am citit cartea intr-o zi(te prinde) Vrei si volumul 2? Fundita?