| Angelsareclosetoyou a întrebat:

HEY! Cine stie de ce nu ma lasa sa-mi schimb numele la Facebook? Spune ca mi-am shcimbat numele de prea multe ori dar asta ii o prostie si l-am schimbat doar de 2 poate 3 ori maxim.Multumesc anticipat!batting eyelashes

1 răspuns:
| Roxett a răspuns:

Pai daca-l schimbi de prea multe ori, se poate ca la un moment dat sa nu te mai lase sa faci lucrul asta.
dupa ce-ti schimbi numele trebuie sa astepti un timp ca sa ti-l schimbe cei de la fb, ca nu ti-l schimba imediat... asa mi s-a intamplat si mie.