| ColorfullKiiid a întrebat:

Hey ...cine stie niste porecle pentru numele Anca?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sal...nu trebuie sa fie legata de numele tau...si eu am porecla Zamby de mult timp si ce-se leaga cumva de numele Teo? nu...haidi pakisskiss

10 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Ancutzic Scumpik happy

| sh0by a răspuns:

Ancush cu s de la sarpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ani, anca dragalasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama tot anca iar lumea imi spune acna

| sarrabarbiedoll a răspuns (pentru anonim_4396):

Acna este inversul numelui anca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheorghe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anicush

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...ma numecs tot Anca, si prietenii mi-au pus o porecla care nu are legatura cu numele meu...BebiKa sau Pinguina big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie au inceput prietenii sa imi spuna Anchi Pu...de la ke nu stiu...stiu ca e amuzant.happylaughinglaughing

| nuxerette a răspuns:

Buna Anca, tot o Anca sunt si eu. Mi-e imi spunea lumea Ancutica, Ancuta, Ankush, Anculita...Nu prea sunt multe si la un moment dat... te lasi de ele