| IonGeorgica a întrebat:

Hey! Cred ca unii din voi ar trebui sa stie de acel serial mai vechi H2O:Just Add Water.nu?

Pai stie cineva daca se mai difuzeaza pe TV?

Vorbesc de serialul vechi,nu de asta nou, cu Mako Mermaids

7 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

La Tv se difuzeaza serialul nou ''Mako Mermaids'', dar poti vedea H2O pe net...

| IonGeorgica explică (pentru SimonaSimona01):

Dar am citit acum vreo 3 minute undeva la o intrebare pusa in Septembrie 2013 unde un baiat se uita in August dar in Septembrie nu se mai difuza.

Oare sa se difuzeze in August si anul asta? Ca asa ziceau toate raspunsurile.

| SimonaSimona01 a răspuns (pentru IonGeorgica):

Nu cred, deoarece pici sunt ''inebuniti''majoritatea de ''Mako Mermaids''crede-ma stau cu unul in casalaughing)

| IonGeorgica explică (pentru SimonaSimona01):

What?
Esti cumva in clasa III, IV?

| IonGeorgica explică (pentru IonGeorgica):

Aaaah

casa,nu clasa

| Gabi1123 a răspuns:

Pai:pe la 12 noaptea cred deoarece eu butonam de plictiseala pe la tv la 12 noaptea si era cate 1 sau 2 episoade big grin

| Ciudin_Andreea_1996 a răspuns:

N se mai difuzeaza H2O:Just Add Water.