| Nome145 a întrebat:

Hey,cum as putea sa am o relatie la distanta si sa ne putem vedea si des? Îl iubesc atât de mult si el la fel doar ca distanță ne omoară. Mereu îmi spun e ca viitorul nostru nu se lipește de noi si ca ne vom vedea într-o zi și că mă iubește dar nu stie daca sunt acea fata pentru el dar simte că sunt.Cum aș putea să mă văd cu el și să îi demonstrez că pot să am ceva cu el.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vorbiti sa va vedeti la mijlocul drumului.

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: exista messanger, skype, whats-app si cate si mai cate programe video, care pot fi actionate la orice ora din zi si noapte, chiar pe gratis.
Chestia cu demonstratul este mai grea, dar se poate numai cand ajungeti unul in fata celuilalt.

| Freya1 a răspuns:

Relații la distanta exista și funcționează dacă se iau masuri sa va apropiați cât mai repede cu putință.
Dar dacă îți spune ca nu crede ca ești "acea fata", de ce te-ai încăpățânați sa tragi de el? Normal ar trebui sa simtă și el ca merita.

| SilentRain a răspuns:

Daca ești majoră, ideala ar fi sa va mutați împreună
Relațiile la distanță nu merg daca nu de concretizează în ceva real
Daca nu ești majoră stai in banca ta, eventual să își miște fundul până la tine

| ionur a răspuns:

Are pe alt cineva. Nu te iubește cu adevărat. Si te minte.