| ZeWBlue a întrebat:

Deci.mă cunosc cu fata asta deja de 9 ani, dar. faza e că între noi a fost mereu ceva.Niciodată nu am fost într-o relație, dar am făcut multe "prostii" să spun așa.Eu o iubesc, și știe asta, dar îmi spune că nu simte la fel.Dar mereu ne îmbrățișăm și ne sărutăm, este un fel de prietenie cu beneficii.Mi-a spus că "Nu știi ce aduce viitorul, poate peste câțiva ani vom fi împreună, hai s-o ținem așawinking

Răspuns Câştigător
| pqGro a răspuns:

Eu cred ca ea te foloseste pentru a-si satisface nevoile. Daca ea chiar te iubea, fii sigur ca ati fi fost impreuna deja. Vorbeste cu ea si incearca sa stabilesti ce simte si ea. Bafta!

| ZeWBlue explică (pentru pqGro):

Mulțumesc.Totul e bine acum, ne-am depărtat și mi-am găsit pe cineva care chiar mă iubește.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Si asa stati amandoi incurcatii.Nici impreuna dar nici separatii.

| kandaraki a răspuns:

Ea te foloseste pentru a-si satisface nevoile si a-si pierde timpul, stie ca tu nu vei fi gelos daca va iesi cu cineva, nu o vei bate la cap cand va iesi cu fetele, nu are nici o responsabilitate cu tine, stie ca daca te suna tu ca un catelus vei veni la ea.
Profita de tine din plin iar tu esti prea prost sa vezi asta, iti place ca te pupa si faceti prostii. Bravo, vei creste si vei ramane singur la un moment dat.

| GoodLucifer a răspuns:

E bine, mie mi-ar placea asa relatii,
doi se saruta si unul ii intreaba de ce va sarutati suntei impreuna?
baiatul ii zice nu asae prietenia noastra...