| Laugh25 a întrebat:

Heyhappy
Cum se foloseste lotiunea cu petrol de la Gerovital?
Funda

Răspuns Câştigător
| iLikeToHelp a răspuns:

Aplicarea se face cu un tampon de vata pe scalp si pe toata lungimea parului. Eu recunosc ca nu pot sa aplic asa, cel mai usor imi este sa imi torn o cantitate mica in mana, ca apoi sa o distribui pe scalp si pe toata lungimea parului, cam in acelasi mod in care aplicam si vopseaua, atunci cand obisnuiam sa ma vopsesc singura. Tocmai de accea as sugera companiei Farmec, daca ar putea sa adauge un dozator (asemanator sapunurilor lichide), pentru a face aplicarea mai usoara. Mi se pare ca dischetele de bumbac absorb din uleiurile care ar trebui sa ajunga pe par si astfel pierd produs.

| Laugh25 explică (pentru iLikeToHelp):

Da,cam asa scrie si pe el...dar nu mi se pare ca e ''bine'' sa folosesc asa..de aceea am pus intrebareahappy
Mersi:*

| iLikeToHelp a răspuns (pentru Laugh25):

Mi-a parut bine sa te ajut. happy