| CandyHearts a întrebat:

as vrea sa stiu daca ati folosit lotiunea de la Gerovital cu petrol, ulei de ricin si vitaminele A, E(pentru par)? Este buna? regenereaza parul si in cat timp se vad efectele?

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Inca nu dar am auzit si am vazut numai lucruri bune despre ea.In cateva luni se vad rezultatele.Il intareste, ii da stralucire si ai sa vezi cu ochii tai cum apar noi firicele.

2 răspunsuri:
| andras14 a răspuns:

Da eu o folosesc de un an si sunt multumita de ea nu imi mai care parul si e mai frumos, efectele se vad cam in 2, 3 lunu

| Andreea_7542 a răspuns:

Eu pentru regenerarea parului folosesc ulei cu 7 uleiuri de pe www.uleideargan.com e super super bun