| Pinkky10 a întrebat:

Hey!big grin
Am messu 8 si vreau sa il dezinstalez si sa il inlocuiesk cu mess 11 deoarece la mess 8 nu mai vad avaturul nimanui in afara de mine si poate inca 2 sau 3 pers... dar nu stiu daca o sa pierd arhivaa ( adica toate conversatiile)...nu as vrea sa o pierd mai bine raman cu mess 8 deci stie cineva daca imi ramane arhiva dupa ce imi instalez alt tip de mess?happythinking

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

O sa ramai.
Daca vrei sa iti instalezi mess 11, la prima logare iti cere sa extraga arhivawinking
Succeshappy

2 răspunsuri:
| arhanghelu a răspuns:

Iti ramane ca dupa ce termini instalarea la mess 11 te intreaba daca vrei sa importi arhiva...sau ceva de genu big grin

| miky_3772 a răspuns:

Da iti ramine sigur