| elena15_2531 a întrebat:

Hey :d catelusa mea[pikinez] a murit ieri sad ma rog. si am vorbit cu tata, sa`mi iau alt caine love struck de unde as putea sa iau un caine.mai mare, vreau sa fie gen doberman.sau ciobanesc.sau ceva gen chau chau love struck cine stie de unde pot cumpara? si daca se poate sa nu fie prea scump :-s multumesc anticipat! :d [fundita]

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Pentru cainii de aceasta talie ar trebui sa cauti persoane care se ocupa cu imperecherea lor pe internet.Nu cred ca o sa ii gasesti in pet shops si de aceea cel mai bine este sa te interesezi pe internet.Sunt persoane care au o adevarata afacere din imperecherea cainilor si vinderea puilor cand sunt destui de mari sa nu mai necesite laptele mamei.
Cu atat te pot ajuta happy
Sper sa iti gasesti uncatelus si imi pare rau pentru cel ce a murit ieri sad

xoxo Vanilla