| Saya555 a întrebat:

Heybig grin cum fac sa visez ceea ce vreau? FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Jamie a răspuns:

Pei inainte sa te culci bea o cana de lapte. asta te va relaxa si apoi incepe sa te gandesti la acel lucru si vei incepe sa visezi. la mine merge
P.S. sper ca te-am ajutat primesc funda?

2 răspunsuri:
| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Poi stai cu ochii inchisi si te gandesti la ceea ce vrei tu pana adormi. Asa vei visa la ce te`ai gandit in aceea seara. Funda?

| Adi_2195 a răspuns:

In primul rand te relaxezi ziua adica nu te stresezi sau altele, ma rog, asta ca sa dormi bine seara. cand dormi bine, visezi frumos iar pana te culci te concentrezi pe visul tau pana adormihappy la mine merge tongue