| Saya555 a întrebat:

Heybig grin... voi ce faceti cand sunteti adormiti dar nu vreti sa dormiti sau nu trebuie, ce sa fac sa fiu activa si nu adormita? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Caisuta a răspuns:

Uite buna somnoroaso! Du-te si fa-ti o cafea de aia cum iti place tie, dar inainte fa un dus cat poti tu de rece...Cu siguranta o sa te trezesti instantaneu!happy Si bafta la nedormit! Dupa parerea mea, eu as dormii si in picioarelaughing Nu te inteleg de ce nu vrei sa dormi.In fine. Fundita?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bei cafea.

| Castorul a răspuns:

Eu mananc ciocolata, sau orice are cacao/e dulce, beau cola si dau drumul la muzica. Cat mai vibranta, in niciun caz ceva lent tongue
De obicei merge, dar conteaza si cat de obosit esti big grin

| alexutza1183 a răspuns:

Bea o cafea, fa niste exercitii fizice sa te inviorezi, spala-te pe fata cu apa rece sau fa un dus cu apa calduta (nu fierbine) si o sa iti revii
Succes!

| user1234554321 a răspuns:

Cauta un joc distractiv sau interesant pe pc si iti trece eu asa fac.dai funda?

| Panteryas a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand esti obosit si te uiti la pc iti face mai rau (ochii sunt mai vulnerabili la radiatii) in concluzie obosela trece cu plimbari in aer liber nici un caz energiznt sau sucuri cu cofeina ex:plimbari prin parc.
Noroc!

| Panteryas a răspuns:

Decat sa bei o cafea mai bine bei un suc naturac de fructe happy.

| Sweete a răspuns:

Bea coca-cola mai mult o sa mearga

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

La mine functioneaza faza cu cafeaua sau ness'ul, daca nu consumi, incearca sa te speli cu apa rece rece pe fata cand tie somn...la mine functioneaza

| Papucinii a răspuns:

Bea o cafea...

| Pitika15 a răspuns:

Bea cafea, pepsi