| Pisicuța a întrebat:

Cand vreti sa dormiti si nu va vine somnul, cum incercati sa adormiti?

9 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Iacasa am facut eu azi`noaptelaughing mi am bagat castile in urechi vre`o doua ore si am ascultat muzica mai lentalaughing. dupa, am adormit si eu, intr-un sfarsit!

| Tudor1212 a răspuns:

Numar oilelaughing...scz de fapt nu, eu ma gandesc la ceva frumos la amintiri frumoase precum momentele petrecute cu prietena mea.Nu stiu daca adorm mai repede, dar oricum ador mai usor. Orice ai face nu te gandi la faptul ca nu poti dormi...asa nu vei adormi.

| CurcubeulColorat a răspuns:

Ascult muzica in casti si mi se face somn imediat

| giugiumanu a răspuns:

Numar oile laughing

| KiMO a răspuns:

Ma gandesc la lucruri frumoase care chiar doresc sa se intample in viata mea... Daca chiar nu merge, incearca sa numeri rar de la 1 la 300 (este un exemplu, poti sa numeri pana cand adormi).

| BlancaFantasma a răspuns:

Asta`i buna laughingvreau sa vad si eu ce zic ceilalti poate gasesc vreo solutie bunahappy

| Maarriaaa a răspuns:

Incearca sa citestii multthee hee[daca nu esti o fana a cititului uita de astablushing]. te poti uita la un film mai lung [2-3 ore] cu lumina stinsa, o sa inceapa la un moment dat sa te doara ochii[mie asa mi se intampla] sau cea mai buna metoda...:Castile in urechii si muzicaalove struckx

| cucaracia a răspuns:

Ma gandesc la tot ce s-a intamplat in ziua d azi si la cum va fi ziua de maine... vezi daca poti prezice viitorulhee hee ...noapte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la diferite lucruri(printre care si la solutii pentru problemele ivite)si adorm intre timp. Uneori, ma pun pe citit si, in cele din urma ma apuca somnul(cititul fiind o activitate obositoare, in special in cazul in care este realizata noaptea).