| IamGIPSY a întrebat:

Hey.

Da-timi si mie niste tutoriale la photoshop, de preferabil CS5, dar daca nu aveti si din cele mai vechi.

Eu am cautat insa nu am gasit cine stie ce.
As vrea cateva care sa-mi arate cum sa scot imperfectiunile, sa ac pielea mai fina, sa schimb culoarea ochilor, a parului, culoarea si teztura buzelor adica sa para mai vine, mai artificiale... Intr-un cuvant sa dau o prefata de papusa.

Multumesc.
Funda.

1 răspuns:
| LucianZR1 a răspuns:

Http://www.photoshopromania.ro/page/2/ insa nu sunt foarte folositoare poti cauta pe youtube cv de genu "cum sa schimbi fundalun in photoshop cs5" si sigut gasesti