| anonim_4396 a întrebat:

Hey...dacă bagi marijuană o dată la 2-3 săptămâni, ești considerat dependent?

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Dacă simți o nevoie nebună, da. Dacă nu, nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, e ok asa.
Am fumat... Aaaaa... Adica, m-am gandit ca cineva din Olanda a fumat zilnic o perioada scurta (1 saptamana, pauza 2-3, si inca 2-3 seri consecutive), si nu simt vreo nevoie speciala sa mai bag. Pardon, persoana aia, nu simte laughing
Tine mult si de persoana. De mine nu se lipesc viciile deloc, ma joc si cu tutunul de multi ani, dar nu sunt dependent.

| peperonies a răspuns:

Marijuana nu creeaza dependenta.

| Lorena1787 a răspuns:

Nu, daca iei de mai multe ori pe saptamana esti putin dependent