| Muppet a întrebat:

Hey happy. daca chiulesti de la o ora si te gaseste politia in bar ce se intampla? Poate da amenda chiar daca e prima data cand te gaseste? Sau prima data se da doar un avertisment?thinking

2 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Nu iti da amenda, iti da avertisment si te trimite la scoala, in general astia caut in barurile din apropierea relativa a scolilor asa ca du-te cat mai departe de scoalalaughing. Numai Bine!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e nicio crima deci nu au dreptul sa te aresteze. asa ca nu-ti fa griji.