| SkizzoPlus a întrebat:

Hey!. Dati-mi niste idei cum sa fac o fata sa imi spuna ce cadou ar vrea sa primeasca! Nu am nici cea mai mica idee!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pune-o pe o prietena de a ei sa poarte o discutie "nevinovata" cu ea si sa o intrebe ce cadou si-ar dori.Sau intreab-o tu ce si-ar dori de la mos ca si cand el ar fi cel care i-ar lua cadoul respectiv, nu tu! Bafta! happy

| mickidutza a răspuns:

Intreab-o in particular ce i-ar placea sa primeasca, ce vrea sa-i aduca Mosul. gasesti tu k nu-i greu.winking

| SkizzoPlus explică (pentru mickidutza):

Pai daca o intreb eu asa direct, isi da seama.

| asclepius a răspuns:

Imbato ai apoi intreab-o da inainte sa o intrebi poate mai faci si altceva cu eawinking