| J0hn a întrebat:

Puiii mei as vrea sa imi dati o idee despre un Cadou pentru un majorat sad. tipa e fosta mea prietena si m-a chemat pff ma simt ciudathee hee nu stiu ce sa ii iau dar as vrea sa fie cel mai frumos cadou care poate sa il primeasca la majorat. va rog sa imi raspunde-ti ca nu am idei prea multe o sa primiti fundita sau ceva de genu ( sunt nou pe aici ) pun intrebari si nu primesc nici un raspuns oh go on sper sa primesc aici. mersi!

Răspuns Câştigător
| Just Kiddin' a răspuns:

Deci, daca inca o mai placi, da-i ceva frumos, din care sa isi dea seama ca inca mai tii la ea. de exemplu: niste chestii din argint (te pot ajuta tipele de la bijuterie) si sa le pui intr-o plasuta cu multe inimioare si sa ii iei o felicitare pe care sa ii scrii ceva de genu' :
"Lucrul cel mai lesne de crezut e dragostea!" (Ovidiu)
Adevarata dragoste nu cunoaste nici o limita! - Verus amor nullum novit habere modum"
"Dragostea curata nu se teme de nimic!"
"Iubirea invinge toate piedicile!" (Vergiliu)

sau, daca nu prea mai tii la ea, ceva asa. ca sa fie
Dar, din cate inteleg eu, sentimentul mai e si atunci, langa bijuteriile alea poti sa ii mai iei un breloc pe care sa gravezi numele voastre si o inima big grin
Mie asta mi-ar placea sa primesc de la fostul', la care inca mai tin, daca l'am invitat la majorat!
Sper ca te'am ajutat!

Your friend, Ana

8 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Pai kumparai un inel cu cteva pietrikele stralukitoare si pune-l intr-o cutiuta in forma d inimioara!

| pitesti a răspuns:

O bijuterie si un buchet de trandafiri... da' bijuterie nu plasticuri si prostii laughing

| NUdrogurilor a răspuns:

Acum depinde si cum e tipa.Adica ii plac accesoriile sau hainele sau jucariile din plus?thinking
In fine eu cred ca daca ii vei cumpara un ceas va fi destul de multumita. Nu trebuie sa fie f scump stii tu gestu conteaza.Nu cred ca e prea indicat sa ii cumperi haine pentru ca nu stii daca i se vor potrivi si daca are aceleasi gusturi ca tine.
Si inca un sfat nu te stresa f tare, daca e o tipa de treaba si o buna prietena va fi multumita de orice cadou pentru ca gestul conteaza.
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin:*

| J0hn explică:

@Just Kiddin' pai nu o mai plac decat ca pe o prietena doar ca vreau sa o misc asa putin... sa vada ca e speciala pentru mine ca om pnm nu stiu daca intelegihee hee big grin oricum mersi mult tuturor!

| AcDc4ever a răspuns:

Ai putea sa ii dai un bychet cu trandafiri si un ursulet cu i love you sau a doua zii daca nu se supara ai putea sa o duci intr-un restaurant fitos sau unul simplu dupa buget desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai duci un inel si un lantisor si cerce daca vrei si bratara

sun fata si stiu ce le place fetelor

| rayra a răspuns:

Hmmm fosta prietena? ar fi frumos sa ii duci ceva unic, ce siar fi dorit ea demult... ar fi frumos un ceas, un inel de aur... sau parfum sau daca iti poti permite un pui de bichon alb