| dyapinty a întrebat:

Hey! Dau funda! ajutati-ma repede, pls! in stanga, la notificari, imi arata cine mi-a raspuns la ultima intrebare pusa, dar cand dau pe ea, ma duce la prima pagina.sau daca dau pe intrebarile mele nu imi apare ultima intrebare! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil este vorba de o dificultate tehnică momentană.
Este foarte posibil să vezi răspunsurile noastre tocmai mâine, atunci când vor fi vizibile și celelalte.
Reîncearcă mai târziu, iar dacă nu merge nici mâine, trimite-i un mesaj administratorului la adresa de mail „contact@TPU.ro "/„catalin@tree.ro ".
Baftă!

1 răspuns:
| PufarinaXD a răspuns:

Asteapta putin. In caz ca nu merge, da refresh! Daca nici asta nu merge, inchide browserul si mai porneste-l odata! Daca nici asta nu merge! Da-i restart la calculator! In cazul fenomenal in care nici asta nu merge, incearca maine dimineata!