| Verdealbastrui a întrebat:

nu mai pot posta comentarii pe facebook deoarece am pus la mai multe pagini acelasi mesaj urmat de link. Ori de cite ori incerc sa postez un comentariu pe fb imi apare ceva ce imi spune ca comentariile mele sunt blocate pentru ceva timp si au fost marcate ca spam. Cit timp nu voi mai putea psta comentari? Ati patit asa ceva? HELP! Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Am păţit.o şi eu. De obicei ieşeam de pe facebook, dădeam restart şi după intram.
Dar, dacă nu merge, m'ine probabil va merge.
Dacă nu merge nici mâine va merge în 5 - maxim 14 zile.

1 răspuns:
| SimonaQs a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat asta depinde cati ti-au dat spam oricum cred ca maxim o luna...Nu iti face probleme vei putea posta din nou peste 30 zile de la data respectiva

Funda? :*