| StelutaIoana a întrebat:

Hey...De ceva timp il tot visez pe colegul meu de banca (ca ne plimbam prin parc, ca ne întâlneam la școală pe drum...etc). Dar de ce tot îl vesez, nu-mi place de el si nici nu mi-a plăcut vreo dată...nu-i vizitez profil de fb mai deloc, nu mă gândesc la el...în plus mie îmi place de altcineva ...Va rog ajutați-ma...P.S. l-am visat de vreo 2-3 ori...Dau fundă happy

1 răspuns:
| seth2016 a răspuns:

Hey

>> nu-mi place de el

Se pare ca subconstientului tau in schimb ii place sau cel putin incearca sa afle cate ceva despre el. Sau poate nu.

Colegul tau de banca poate reprezenta o parte a personalitatii tale care nu-ti place. O parte pe care nu o cunosti bine, despre care ai vrea sa inveti.

Plimbarea reprezinta procesul de cunoastere, invatarea. Intalnirile reprezinta dorinta de a te cunoaste.