| AxtLance a întrebat:

Salut, am visat de 3 ori ca ma sarut cu o fosta colega din scoala generala. Ce-i drept, am cam placut-o, dar ea, deloc. Bine, nu asta conteaza acum, as vrea sa stiu de ce o tot visez, de ce tocmai pe ea de fiecare data. Am cautat si pe net ce inseamna cand visezi ca te saruti cu o fata, dar am gasit numai raspunsuri absurde. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| daiana15 a răspuns:

Poi poate ca inca mai tii la ea si iti doresti sa o saruti.
De obicei visele reflecta dorintele/idealurile noastre.
Dar eu zic ca ar trebui sa nu te mai gandesti la asta daca fata nu te-a placut. A ratat sansa! In plus cred ca mai sunt multe alte fete care ar dorii sa fie cu tine deci lasa-ti ochii pentru ele.
Viata e frumoasa si ar trebui sa privesti in viitor nu in trecut.

D.

2 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Poate ca subconstientul tau isi doreste mai mult decat realizezi tu sa o saruti pe acea colega.Te sfatuiesc sa te duci intr-o zi undeva unde e liniste, si sa te intrebi in gand ce iti placea la ea. Poate vei afla ceva ceva.

| Yannku a răspuns:

Fa-ti o lba si iti trecewinking