| Brunette_2688 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo! Messenger Vista. Nu imi merge avatarul...in rest este super.Cine stie de ce? Sau cum pot sa-l fac sa mearga?big grin Mentionez ca l-am dezinstalat si instalat din noucrying

2 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Eu nu cunosc programul Yahoo Messenger Vista poate doar Yahoo Messenger care ruleaza pe mai multe platforme ca XP, Vista, Windows7. Instaleaza Messul de aici.
http://messenger.yahoo.com/ versiunea 10
Asigura-te ca ai dezinstalat corect ce ai avut inainte pe PC pentru asta foloseste revo care curata foarte bine urmele lasate de soft. Pune o poza la avatar si vezi daca functioneaza acum, daca tot nu merge inchide messul du-te in C(partitie) la Fisiere program cauta acolo Yahoo! apoi pe Messenger dupa pe Profiles aici cauta dupa id tau, deschide folderul si la My Icons vezi daca ai poza daca nu pune una acolo, deschizi messu si incerci sa o schimbi cu cea pe care ai adaugat- o manual cred ca asa o sa functioneze.

| Cttl1997 a răspuns:

Am si eu aceas problemacrying( si inca nu stiu ce sa facsad (Cine stie de ce? nu merge?crying(