| .sad a întrebat:

Hey! Deci eu Pastele mi l'am petrecut la bunici la Inviere am vazut un baiat ce se uita la mine mereu si zambea... nu pot sa zic ca eu nu ma uitam la el pentru ca as minti ma uitam fix in ochii lui :X am aflat cum il cheama, cati ani are si ca e baiarul preotului happy m-am indragostit de el Ce credeti oare ma place? sau imi fac sperante degeabasad

Tnx:Xsad
Acsy :*happy

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

Povestea ta mi-a amintiti de marea mea iubire, exact asa mi-am intalnit si eu iubirea, la biserica, m-AM uitat deodata la el, dupa am vazut ca se uita si el la mine...hmm a fost super frumos, iar de Inviere, parca s-a legart ceva iotre noi prin priviri, se infiripase deja iubirea intre noi...de atunci nu l-am mai uitat, au trecut 3 ani de cand ne privim unul pe altul si ne asteptam, deoarece el are prietena, el implineste 21, iar eu am 15 ani, e o diferenta intre noi, mi-a spus acum 3 ani sa il astept si sa nu ma indragostesc de nimeni, chiardaca au trecut 3 ani pe langa noi, si chiar daca are prietena noi ne iubim, ne dam seama dupa felul ucm ne privim, darasteptam sa vina momentul potrivit penreu a fi impreuna.ehh poate ca te-am plictisit cu povestea mea, dar am vrut sa iti dai seama ca privirile sunt cele mai adevarate, odata ce v-ati privit, e clar ca s-a infiripat ceva intre voi, incearca sa afli informatii despre el, nu-l pierde, nu da uitarii acele priviri.

Bafta!

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Roga'te mai mult. sa iti auda rugaciunile

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el cumva. Orice ar fi daca ti-a zambit a facut-o cu un motiv. Daca vrei sa nu-ti moara sperantele ar fi bine sa il cunosti. Poate nu o sa fie iubitul tau, dar cine nu are nevoie de un amic? O sa te simti bine daca vorbesti cu el si sa fi sigura cand o faci!
Ciao Baw!

| blue95 a răspuns:

Eu as zice sa pastrezi legatura cu el.nu iti poti da seama din prima daca te place doar fiindca ti-a zambit. Vorbeste cu el. ia`i numarul de telefon.si pe parcurs vei afla :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai intai ar trebui sa fii sigura de ceea ce simti. Poate aparent ti-a placut modul cum arata, faptul ca te priveste, dar crede-ma, nu se stie niciodata ce se ascunde in spatele unor ochi frumosi... Ti-o spune o fata care s-a indragostit de doi ochi frumosi, dar care apoi a fost parasita, umilita si...ranita de stapanul lor, fara nici macar un motiv.Asa ca, mai gandeste-te!
Dar dat fiind faptul ca e fiul preotului, este posibil sa fie un baiat de treaba
Eu zic sa iei in calcul toate posibilitatile, si daca esti sigura de ceea ce simti tu, asigura-te si de sentimentele lui.
E doar parerea mea, poti sa o iei sau nu in calcul:*
Alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa tii legatura cu el pentru ca nu se uita degeaba in ochii tai...
Mai asteapta, eu zic sa-i ceri id'ul si sa va mai cunoastetibig grin
Sper ca te-am ajutat...byebatting eyelashes

| maili a răspuns:

Ar trebui sa te placa.Asa cred.