| Loola_4761 a întrebat:

Iertatima ca mai pun intrebarea o data dar nu am prea primit raspunsuri.Sal TPU... am si eu o mica mare problema Deci pe scurt m-am indragostit de un baiat X care are un var Y si care ei doi sunt prieteni cu cel mai bun prt al meu " frate" Z acum : Deci Z m-a lasat pentru X si Y si eu m-am indragostit de X si nu am km sa intru in vorba cu el pentru ca mereu este cu Y si Z. Si Z nu cred ca m-a lasat de tot, doar asa pentru un timp, dar marea problema este ca eu cred ca si X si Y ma plac pentru ca la inviere Y statea cu Z in dreapta mea putin mai in spate si cand m-am uitat la el s-a uitat la mine si imi zambea si cum tinea lumanarea ii sclipeau ochii. Dar mie imi place de X. Cand plecam de la tara eram in statie si X si Y au trecut amandoi si cand m-au vazut au tacut ( ei discutau inainte sa ma vada) si mergeau amandoi si se uitau la mine si zambeau. Eu cand l'am vazut pe X am crezut ca o sa ma topesc... Am uitat sa mentionez ca eu pe Y il urasc si pana nu de mult si el pe mine dar cred ca pe parcurs s-a indragostit de mine.Si nu am cum sa vb cu X pentru ca v-am spus si mai sus mereu e cu Y si Z si daca ar afla Y ca il plac cine stie ce ar inventa despre mine de gelozie. Si acum cum sa fac sa'l cunosc mai bine pe X si sa il fac sa ma placa sau sa inteleaga ca eu il plac fara sa ii spun funda plz ajutati-ma si sper ca ati inteles ce am vrut sa spun A si app ei nu sunt de la tara daca la asta va ganditi sunt din acelasi oras cu mine.

Răspuns Câştigător
| sysy_1065 a răspuns:

Buna! sinker si eu am fost in situatia ta numai ca eu am prieteni/prietene care ar face orice pentru mine doar ca sa fiu fericita. deci in concluzie baga-te cu aman3 in seama vorbiti imprieteniti-va un pic mai bine ...inkeark cu "fratele"tau sa-i spui cica"niste secrete"poate sa fie reale poate nu.ca sa prinda incredere in tine si dpa akeea ii spui ca vrei sa-i mai zici un secret dar ti-e cam aiurea si inket inket ii spui ca-ti place de zbatting eyelashessau bate apropori cum vrei uh.si ii spui daca poate sa puna vorba buna si pentru tine.iar daca lu y ii place de tine odata si odata tot o sa afle ca ti-e iti place de z pentru ca "daca o sa te combini cu Z o sa afle si el normal "iar daca nu te combini poate o sa te intrebe Y inainte si uh o sa-i sp ca bla bla bla.intelegi uhbatting eyelashessper ca te-am ajutat acum totul depinde de tinewinkingsucces :*daca mai ai vreo intrebare de adresat sau orice. intreaba-ma p mine iar eu o sa-ti raspund :*:*:*

2 răspunsuri:
| HaDeS_9190 a răspuns:

Bahoi, banuiesc ca H cine de la Hades, deci mersi ca imi iei apararea, deci sa fim clari daca cine se ia de B il bag in M si in toti M ei sa fie clar si pentru Restu (ACXYZKLMONPQRS...) laughing

Răspuns utilizator avertizat