| denisadeny12 a întrebat:

Hey!
Deci, help me people!
de ceva vreme nu mai pot intra pe facebook"nu ca as fi mare fana" dar de cand a inceput vacanta ma plictisesc!
Imi scrie asa Unable to complete secure transaction

Check that the address is spelled correctly, or try searching for the site.
si imi zice ca nu stiu ce certificat mi-a expirat
Pot sa repar cumva?

Răspuns Câştigător
| Trabelsy a răspuns:

Hmm, dă un reset la modem/router. Dacă nici aşa nu funcţionează aplică paşii din tutorialul ăsta: http://www.ehow.com/how_5039057_fix-dns-error.html.
Sper că ştii engleză cât de cât. Baftă!

2 răspunsuri:
| Trabelsy a răspuns:

Bănuiesc că foloseşti Opera. Încearcă cu Google Chrome şi/sau Firefox.

| denisadeny12 explică (pentru Trabelsy):

Am incercat... pe google chrome merge dar doar cateva minute

| Trabelsy a răspuns (pentru denisadeny12):

Hmm, dă un reset la modem/router. Dacă nici aşa nu funcţionează aplică paşii din tutorialul ăsta: http://www.ehow.com/how_5039057_fix-dns-error.html.
Sper că ştii engleză cât de cât. Baftă!