| Eaaa_4667 a întrebat:

Hey`deci sunt intr-o dilema, de cand am inceput scoala imi place de un baiat mai mare decat mine cu un an, el a stat cu o prietena de-a mea, si dupa ce s-au despartit a inceput sa imi placa de el, dar faza e el nu ma place adica nu stiu dar chiar nu cred in scoala la noi sunt mai egoistii" pun mana pe fund, se cred mari in fiecare zi trebuie sa existe cate-o bataie intre baieti bineinteles.
In fine sa revenim! chiar nu stiu cum sa fac eu am spus la colegele mele ca imi place de acest baiat si ele toate cand trece ba ma strang de mana ba imi face cu ochiul si eu nu suport, chistiile astea, chiar azi am auzit de la prietenele mele ca a pupat o fata dar nu am suportat sa imi spuna cum si unde:-d :-d ori pe obraz ori pe gura, oricum a fost o zii oribila ma si certasem cu colegul meu care si pe el il plac:-d nu stiu ce sa mai cred nu stiu cum sa il bag in seama eu incerc sa ma imbrac furumos sa ma dau pe langa el, si nimic` ma puteti ajuta va rog? sper sa cititi tot. si sa nu luati in misto chestille astea! Multumesc fundalove struck

1 răspuns:
| bogdan1997 a răspuns:

Daca iti place asa de mult de acel baiat de ce nu-i spui ce simti, nu tine totul in tine spune-i si vei afla daca te place si el pe tine sau nu (sa speram ca da)