| alexa_3477 a întrebat:

Hey... din nou euhappy...deci.peste vreo luna e ziua prietenului meu.problema e ca nu prea stiu ce cadou sa ii iausad.deci.eu am 14 ani, el 16(implineste). suntem impreuna de un an si ceva. ce mi-ati putea recomnada sa ii iau?tongue.va multumesc :

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Ce bine ar fi daca ai sti ce-i place si ce-si doreste. chestii practice (pulovar, bluza, ceas).

| VoiceWithin a răspuns:

O cana pe care sa scrie Te IUBESC si o poza cu voi doi imprimata pe ea

Un ceas

Un parfum barbatesc care ii place lui

O poza cu voi doi

O perna pe care scrie te iubesc

Un CD cu melodiile lui favorite

Un tricou

o pereche de blugi

o pereche de adidasi de firma

o camasa

un telefon touch screen :X

boxe de pc

casti de pc

casti de telefon

carti preferate

un costum de sport

un cadou surpriza care sa il sperie cand il deschide

Un caine :X ar fi cel mai frumos cadou :X:X

Un hamster

o pisica

o minge de fotball

Un carnetel in care sa scrie cat de multe zile v-ati iubit pana acum

o bratara (unii baieti mai poarta )

o ora de masaj facuta de tine

un tablou ( cu niste culori mai pastelate )

nu prea mai am idei :d

| gabystar a răspuns:

Pai. daca este o fire mai hazlie, ii iei ceva cu umor da de bun simt, daca este o fire mai iubitoare, ii iei un ursulet, daca este o fire mai sportiva, iei si tu un tricou, trening(depinde de buget). Dar daca nu ai bani. Da-i un mic pupiclaughing.
La multi lui.sa iti traiasca multi ani si sa te bucuri de ellaughing
byezwave!

| ikram a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum (care iti place si tie) sau un ceas (ceva care sa-i aminteasca de tine).