| Alexiamititica a întrebat:

Hey din nou TPU! Deci imi place un baiat de 14 ani. Il stiu de la cursurile de engleza. El e mai timid si am deschis de cateva ori conversatii cu el pe fb. Mai mult eu intrebam. Acum am 4 intrebari pentru voi :
1. Cum sa ma comport si cum sa vorbesc in preajma lui?
2. Care ar fi semnele ca el ma place?
3. Sa mai deschid conversatii cu el pe fb? Ma gandesc ca daca vorbesc cu el voi parea mai prietenoasa, mai deschisa si in curand va incepe si el conversatiile cu mine, oricum nu vreau sa par nici prea presanta.
4. Ce subiecte de discutie sa folosesc? Sincer am cam terminat toate temele posibile pentru subiectul hobby.
Dau funda celui mai bun raspuns. :*

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai de formulat o singura intrebare si anume ceva in genul : stii prea bine ca-mi place de tine tu doresti sa fii cu mine? sau mi-ar face placere sa formam un cuplu dragut, doresti si tu? N-are rost sa te consumi momentan cu privire la si temele discutiilor ulterioare deoarece acestea sunt in functie de raspunsul lui.