| Alexiamititica a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi place de un baiat si vreau sa vorbesc cu el pentru a vedea daca si el ma place, dar deja am deschis trei conversatii cu el pe fb si mai mult eu am vorbit. Nu vreau sa-l presez. Eu ma intalnesc cu el oricum doar o data pe saptamana. Cum as putea sa mai intru in vorba cu el si cam ce subiecte de discutie as putea folosi fiindca nu vreau sa par disperata. Acord funda celui mai complet si detaliat raspuns. Ms :*.

Răspuns Câştigător
| SebastianBoanca a răspuns:

Eu zic sa nu mai vb cu el pentru ca nu te place. Nu e nimic, nu te place el, te va placea altcineva, nu mai pierde timpul tau si al lui cu conversatii de genul. Nici mie nu imi place sa ''trag'' de oameni si ma astept si ei sa intre in vorba cu mine nu doar eu cu ei. Succes si o zi frumoasa! happy

2 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Daca nu ai observat niciun fel de interes din partea lui nu faci altceva decat sa iti pierzi timpul.

| Dobros a răspuns:

Sunt de acord cu madamme.
Si eu cand nu imi place de cineva nu ii acord atentie.