| Rrallukka a întrebat:

Hey! Doar ce mi-am creat o pagina pe facebook si caut o admina activa! Pagina este la inceput si am nevoie de o admina. Cine este interesat?

5 răspunsuri:
| LoveandOther a răspuns:

Eu!

| madyx1 a răspuns:

Buna, eu nu pot sa fiu admina, dar daca vrei pot sa te ajut. Adica pot sa iti dau staturi, chiar si o poveste pentru pagina. Daca te intereseaza anunta-ma>:d

| Rrallukka explică (pentru madyx1):

Cum as putea fi o admina mai buna?

| madyx1 a răspuns (pentru Rrallukka):

Pai ca sa fii o admina mai buna, trebuie sa fii activa pe pagina, sa vii mereu cu ceva nou si sa nu postezi acelasi lucru d mai multe ori si fii atenta la ce le place celor care viziteaza pagina si bazeazate pe asta. Sper ca te.am ajutat si te rog spune-mi si mie pagia ta >:d

| Sweetyy44 a răspuns (pentru madyx1):

Buna, stiu ca raspund dupa mult timp dar crezi ca mai putea ajuta pe mine? Eu abia mi.am creeat o pagina si nu prea ma descurc sad Merci oricum kiss