| symo_2617 a întrebat:

Hey...doresc sa va rog ceva...:X
Sper sa ma puteti ajuta
Nu e o problema grea
Dupa parerea mea...
Mi-as dori de la voi sa imi spune-ti cateva retete simple si usor de preparat fara folosirea cuptorului...pentru ca am sub 15 ani...si nu sunt la mine acasa ci la o prietena. Mi-as dori sa pregatim ceva delicios dar simplu si usor,,,, astept raspunsuri+ reteta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anda1313 a răspuns:

Salata boeuf. Sau mai bine comandati o pizza.

| Iulia_9015 a răspuns:

Incearca sa scrii pe google ...habar n-am ce sa iti spun... faceti si voi o salata(cred ca stii cum se face). nu stiu mai vezi tu. Distractie Placuta!

| Iulia_9015 a răspuns:

Sanvisuri.salate...