| Cubber a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Imi puteti spune si mie niste site-uri sau joburi care le pot face de acasa pe calculator si relativ usor? Doresc sa primesc raspunsuri de la cei care au incercat si au primit banii, sau inca mai primesc.Dau FUNDA celui care ma va ajuta si pe mine sa ma bag intr-un astfel de program.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti la furat. Cubber, da add pe YM la nistor_codrut si vorbeste cu el. E un prieten care se ocupa cu de-astea si te poate indruma. Lasa-i un mesaj, nu astepta raspuns instant, dar fii sigur ca iti va raspunde in citeva ore, cel mult.

9 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Iti propun adf.ly, de ce? Pentru ca adf.ly este un sistem sigur, cat timp respecti regulamentul esti platit. Cauta dovezi de plata pe google daca nu ma crezi.
Cum faci bani cu adf.ly? Pai adf.ly este un serviciu cu ajutorul caruia scurtezi linkuri si primesti bani de fiercare data cand cineva da click pe el. Daca ai un blog sau site si mai bine, pui reclame de la adf.ly si iei bani pentru vizitatori. Poti castiga pana la 5 dolari /1000 views. Poti posta linkuri de download scurtate cu adf.ly pe forumuri in descrierea la un video pe youtube pe site-uri gen yahooanswer peste tot.Pentru inceput iti trebuie o adresa de mail valida, plata se face prin paypal sau alertpay ...nu este necesar decat la retragerea banilor cont de paypal sau alertpay.Inscrie`te aici :http://adf.ly/? id=997676. Daca te-ai inscris pe linkul dat si vrei sa te ti de treaba sau ai intrebari da add la banionline50@yahoo.com si iti arat mai multe metode.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Joburi = munca, nu dat de clickuri. Cit de bine te descurci cu engleza? Esti in stare sa gasesti chestii pe net? Esti in stare sa scrii un articol competent in engleza pe o anume tema? Ai idee cu ce se maninca macar procesarea de baza unor imagini, gen scos ochii rosii de la blitz sau ajustari minore/corectii?

| Cubber explică (pentru GabiDumitrescu):

Salut Gabi! Engleza o stiu in proportie de 85-90% literatura iar 60-70% gramatica dar ma descurc ft bine...in photoshop stiu sa lucrez sa scot cosuri, ochi rosii, multe altele, si stiu sa scriu articole competente in alta limba engleza si putin franceza(franceza o stiu in proportie de 45-50%).M-as descurca dar am nevoie de putin ajutor la inceput, de aia zic eu.Scuze eventuale greseli, am scris pe intuneric.big grin.ast raspuns cu ceva oferte daca ai...

| VitalyDeMarco a răspuns:

Ai putea incerca ideea de pe site-ul asta : http://chelarumarco.webs.com

Te invata cum sa faci bani doar intrand pe niste site-uri pe care trebuie sa stai cateva secunde.

| Cubber explică (pentru VitalyDeMarco):

VitalyDeMarco, Salut! Am incercat la clicksia vreo 2-3 luni de zile cu PTC dar iti spun : NU SE MERITA! faza cu PTC nu e rentabila, in 2 luni de zile am strans 4$straight face pai mai mult curent si internet am consumat... Mersi oricum!big grin

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De ce spui despre mine ca sunt la furat. Tot ce am scris mai sus este adevarat. Eu unul am primit banii de pe site-urile astea.

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru Cubber):

Nu am vrut decat sa te ajut. Cu placere in orice caz.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru VitalyDeMarco):

Omul a spus JOBURI, nu porcarii. Daca nu cistigi macar 5 dolari pe ora si nu inveti nimic nou sau sa iti perfectionezi skilluri deja existente, inseamna ca iti omori timpul degeaba, nu ca faci bani online sau MUNCESTI.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru VitalyDeMarco):

Esti la furat. Cubber, da add pe YM la nistor_codrut si vorbeste cu el. E un prieten care se ocupa cu de-astea si te poate indruma. Lasa-i un mesaj, nu astepta raspuns instant, dar fii sigur ca iti va raspunde in citeva ore, cel mult.

| Cubber explică:

Ti-am dat add