| farsoareaehheee a întrebat:

HEY DRAGILOR va rog raspuSSS AM fost amenintata cu bataia de la o colega dati-mi va rog frumos siteuri, scheme, clipuri cu AUTOAPARARE nu doar ca m-a amenintat ea dar intru la liceu si nu stii niciodata am 15 ani, nu ca m-ar bate ea dar poate prieteni ei... MOTIVUL pai o colega tot din clasa a facut cont pe FB cu pozele mele adresandu-le injurii multora deci va ror FrUmOsss

Răspuns Câştigător
| viki16 a răspuns:

Uita-te la pe youtube "scandal la tv" si vezi cum se cearta ea vorbe de acolo si fi tare in gura si daca nu se linistete fata aia zii ca chemi politia si te duci la director sau la diriginte bafta funda?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intai trebuie sa iei bataie ca sa-ti stii punctele slabe si ce trebuie sa aperi

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Dai ma,la tate in gura, cand te bati trebuie sa ai curaj, si sa fi nervoasa. Daca isi cheama prietenii, mai bine spune-i mamei tale, si ea va sti ce e de facut.Multa bafta!

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Buna... nu iti fie frica de ea pentru ca daca iti este frica de ea ii dai mai mult putere. spune-i doamnei tale directoare si o va pedepsi sau o va exmatricula big grin big grin si fii TARE. nu merita ca o fata sa te faca sa-ti fie frica big grin

| Crysstallss a răspuns:

Nu poti invata sa te "bati" din niste clipuri trebuie sa te invete cineva asta fata in fata, dar depinde si de forta ta, iar pentru problema cu acea colega daca ai prieteni care s-ar putea baga pentru tine nu ezita sa ceri ajutorul, si eu am tot 15 ani si nu as apela niciodata la un adult pentru chestia asta, dar daca este ceva cu adevarat serios si nu ai alta alternativa ar trebui sa spui unu profesor sau diriginte.