| Alexa37 a întrebat:

Hey happy. Era pe youtube acum vreo 2 ani un filmulet in care un tip brunet tinea niste pancarde in mana cu mesaje pentru iubita lui. numele video-ului era ceva gen pentru scumpa mea si cred ca numele ele andrea dar nu sunt sigura. sau iubitei mele. imi puteti da cumva un link cu video-ul ca nu il mai gasesc? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexa37 explică (pentru lilbb):

Wow. in mod ciudat nu e astalaughing. erau cladiri in langa baiat in videoul de care stiam happy... oricum iti multumesc mult...

| Alexa37 explică (pentru lilbb):

Dar prin minune mi-am amintit numele tipei cand ma uitam la ce mi-ai trimis si am gasit ce cautamhappy doar ca e un link pe vplay si nu pot sa il public aici. dar se cheama pentru scumpa mea cristinne. deci multumesc mult happy

| lilbb a răspuns (pentru Alexa37):

Ma gandeam si eu ca nu e asta care ti l-am pus pentru ca mi-am amintit ca acel baiat avea o multime de comentarii si vizualizari, dar na, ma gandeam ca poate asa gasesti si videoclipul ala.N-ai pentru ce, desi nu am facut mare lucru laughing.