| JohnSeed a întrebat:

Hey! Este o fata de care imi place foarte mult si cum ne intelegem chiar extrem de bine. Oricum, ce vreau sa va rog este sa imi dati cateva idei de activitiati simple dar amuzante pe care le putem face impreuna. Nu trebuie sa fie ceva prea complicat, chiar dimpotriva. Tot ce vreau este sa imi dati cateva idei. happy
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey Alex! ツ In primul rand depinde daca aceasta fata este pentru tine doar o prietena de joaca sau daca vrei ceva mai mult...

Pai ce puteti face?
✯1.Va uitati la un film...sau mai multe daca va plac.
✯2. Va uitati la anime-uri dar asta numai daca va plac amandurora...
✯3. Puteti sa va jucati ceva fain pe PC *2 playeri *sau pe altceva daca ai si daca va place
✯4. Puteti sa jucati rummy/monopoly sau orice alt joc daca va place asa ceva.
✯5.Mergeti prin parc/va plimbati prin oras, mergeti la o inghetata, ceva, idk?
✯6.Va puteti uita amandoi pe youtube la ceva amuzant sau ceva de genul.
✯7.Cautati melodii care sa va placa amandurora si le ascultati. *Asta fac eu impreuna cu prietenul meu cel mai bun, cautam melodii nightcore care sa ne placa amandurora-cred ca merge si la tine*
✯8. Puteti sa va jucati si atlfel de jocuri, eu de exemplu jucam ping-pong cand eram mai mic intrucat aveam masa speciala...

Cred ca ajunge. Bafta!✌

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Pueti viziona filme, ba chiar de groaza ca sa "ii fii alaturi"_ cand se sperie. rolling on the floor Daca e comedie, fa si tu sa para amuzant si comentati tot felul de secvente happy

| Misfits a răspuns:

Jucati adevar sau provocare, multe ies de acolo, crede-ma.