| BloppGirl a întrebat:

Vreau sa imi dati cateva idei amuzante si grozave pe care le pot face impreuna cu gasca mea de prieteni de revelion.Mergem la o fata acasa si as vrea sa-mi dati cateva idei.
P.S-Sa fie amuzante si sa radem
Multumesc

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Live pe Facebook in timp ce jucati adevar sau provocare, eventual ii implicati pe cei de pe Facebook sa va adreseze intrebarile sau provocarile.

| cristimihailov a răspuns:

Distractie in grup?

| NoName123a a răspuns:

Orice ati face va sugerez sa va imbatati(stiu ca asta veti face)cat mai dimineata, pentru ca veti regreta ca n ati trait acele momente lucizirolling on the floor)))))))))))))