| Andreiuts_1168 a întrebat:

Hey! Eu as vrea sa incep sa imi strang bani... Dar nu pot ca de fiecare data cand am o suma de bani ori in cumpar ceva ori ii stric pe prostii happy cum as putea sa`mi iau gandu de la banii asa si sa pot sa mi strang?big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ii spui mamei tale sa ti puna deoparte si cand ai o suma mai mare iti cumperi ceva mai bun poti face asa.

| ioanaKevlar a răspuns:

Cumpara-ti o pusculita care sa nu aiba deschizatoare si pe care trebuie sa o spargi ca sa scoti banii. Astfel te vei abtine mai mult timp pentru ca nu vei vrea sa o spargi prea curand.