| SabinaB a întrebat:

Hey... eu si clasa noastra ne gandim sa facem ceva deosebit pentru sfarsitul clasei a 8-a, ceva sa punem in piept, pe cap sau orice altceva. Imi puteti da cateva idei?

Răspuns Câştigător
| AmUsED7bOy a răspuns:

Cel putin ati putea face coronite pentru baieti si aranjamente florale pentru fete. Ceva de genul asta.Eu stiam ca simplele coronite sunt purtate si de baieti. Daca nu le convine ar putea pune in piept un aranjament(cumparat.Am uitat sa precizez ca aranjamentul floral pentru fete sa fie in par!

6 răspunsuri:
| aaaalexa a răspuns:

Multi prieteni care au terminat clasa a 8 a au avut niste tricouri albe si au scris pe ele Clasa a 8 a (A B sau C) si aveau semnaturile tuturor colegilor happy

| SabinaB explică (pentru aaaalexa):

La noi in sat cei care au terminat clasa a 8-a aveau ori palarii din acelea care au cei care termina a 12 dar din carton ori un fel de floare dar nu e floare, adica e un material care are un cerc si langa panglici ca la fundite (sper ca mam facut inteleasa), dar noi nu vrem sa ne luam dupa ei, vrem sa ii surprindem pe profesori big grin

| Nayuky a răspuns:

Fetele coronite de printese si baietii de printilaughing sau. un tricaou cu poza intregii clase si pe margine poza fiecarui coleg/colege si a dirigintei sau a dirigintelui..si sa se semneze fiecare

| raducanumihaela a răspuns:

Coronite din flori pe cap

| SabinaB explică (pentru raducanumihaela):

Dar baietii nu poarta coronite. ceva si pentru fete si pentru baieti big grin