| Trisanony a întrebat:

Hey! Eu sunt mai timida de fel, adica nici foarte foarte, dar nici prea prea, si nu stiu cum sa fac sa fiu altfel. Sa fiu mai indrazneata si sa ma distez mai mult. Daca ma puteti ajuta m-as bucura foarte mult.

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Fii tu insuti, timiditatea e posibil sa dispar odata cu varsta.

| Denis112341342 a răspuns:

Asa am fost si eu si m-am controlat singur. Asa triebuie sa faci. Trebuie sa te gandesti ca nu toata viata vei sta asa timida. Funda happy?