| SebylVane1890 a întrebat:

Cum e bine? Timida sau indrazneata?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Salut! Depinde de gusturile baietilor.Sunt unii care prefera firea indrazneata a fetelor, altii care prefera misterul ascuns in timiditatea unei fete, iar altii care prefera intre.Pa,pa.

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Indrazneata.

| Dariusuu a răspuns:

Timidă, exact pe gustul meu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de situatie.In orice caz, trebuie sa indraznesti atunci cand iti doresti ceva, fara a exagera totusi. Undeva pe la mijloc este mai eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa cum te simți mai binewinking

| piTiCcu a răspuns:

Fetele mai timide sunt mai misterioase si mai intrigante. Sa fii timid nu inseamna ca esti cu ceva mai prejos fata de o alta fata, desi, depinde de fiecare cum priveste si cum intelege aceasta timiditate. Daca esti si indrazneata, inseamna ca esti doar pe jumatate timida! Pa, pa.

| CIIPRIANNn a răspuns:

Indrazneata eu cred ca este mai bine.

| BlueArrow a răspuns:

Mie imi place intre.

| Fetytza99 a răspuns:

Nu este bine nici sa fi asa timida, ce va pe la mijloc sa ai si putina timiditate dar sa fi si indrazneata

| ASALARAS a răspuns:

Indrazneata.Funda te rog.

| SebylVane1890 explică (pentru ASALARAS):

Daca vrei funda o sa ti-o dau decat daca esti mai explicitawinkingArgumenteaza-ti raspunsul big grin