| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor:* care baiat din emisiunea "comanda la mine" vi s-a parut ca arata cel mai >bine?: trimiteti o poza sau episodul in care apare elbig grin [sau ea in cazul baietilorbig grin]

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred ca gasesc acolowinking eventual gasesti tu cacaturile tale de siteuri da nu gasesc eu ce-mi trebuie si terminati-va odata se pare ca nu ti-ai citit mesajelewinking mai bien uite-te pana nu ti se intampla ceva