| SheCanFlyy a întrebat:

Hey fetelor! Cate dori ca Justin Bieber sa concerteze si in >Romania?:

Răspuns Câştigător
| CristinaCristi a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu eeeeeen super super super tare as fi prima care ar cumpara biletul cred e super ok tipu- are o vocce minunata e super ma bucur ca si tie iti place 1!

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

De ce as vrea sa vina in Romania?! Sa stea la el acasa si numai puneti intrebari cu el e stresant

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Pff. sa stea acolo la el. Eu n-as vreahappyNu-mi placehappy. Mai bine puneai intrebarea asa "cine nu vrea sa vina JB in Romaniaabatting eyelashes?"iti spun ca sigur aveai mai mult de 20 de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuu il besk pe Justin;*:*: