| anonim_4396 a întrebat:

Hey. fetelor cum calmez o iritatie destul de urata de la ocrema depilatoare veet!? mi au aparut bubite mici rosii doar in mici parti ale picioarelor, care ma mananca, nu am folosit sapun dupa epilare deci nu e alergie, am folosit un gel special pntr dupa epilare. ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Da-ti cu bepanten sau baneocin, unguent

| FoXy a răspuns:

Mai si mie imi apare dar dupa vreo 2 ore dispare.Cred ca asa e normal dar daca la tine a persistat e gravida situatialaughing

| doinisor a răspuns:

O sa treaca e vorba de o alergie cauzata de crema, speli picioarele bine te stergi si cu un betisor de urechi si cu RIVANOL SOLUTIEte dai doar unde ai bubitele.

| clau_7576 a răspuns:

...ai putea sa te faci cu leacul babesc " crema de galbenele " ajuta mult iritatia si o inlatura ...sau o crema de corp nivea... sper ca te-a ajutat happy