| andrei182 a întrebat:

Fetelor preferati barbati imbracati sport sau la costum, elegant adica un sylvester stallone autohton?

Răspuns Câştigător
| Luci88 a răspuns:

Sport normal!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Prefer combinatia de jeans, tenesi si un tricou.

| pwp a răspuns:

Sincer,ador barbatii la costum si in uniforma.dar conteaza persoana, nu imbracamintea...De exemplu, daca l-as vedea pe Johny Deep intr-un trening crezi ca ar mai conta? big grin

| ynna93 a răspuns:

Sport.

| Kasia a răspuns:

Prefer casual smart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac cei îmbrăcaţi sport dar să le stea bine, să aibă un corp frumos.

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Si, si. Ca sa se vada ca stiu ce poarta si ca sunt in pas cu tendintele sugerez un pic din ambele.

de exemplu: o camasa in carouri si cu un hanorac peste. Stilurile sunt creativitate, combina, nu rezuma doar la sport si casual, de ce nu ambele?